top of page

HİZMETLERİMİZ

KA3DESIGN OLARAK BİZLER SİZİN İÇİN GELECEĞİ TASARIMLARKEN DÜNYADA HIZLA GELİŞEN 3D YAZICI TEKNOLOJİSİNİ YERLİLEŞTİREREK VE GELİŞTİREREK YENİ SANAYİ DEVRİMİZE KATKIDA BULUNUYORUZ.

SİZE YARDIMCI OLABİLECEĞİMİZ KONULAR

EV KULLANICILARIMIZ İÇİN FORMÜLÜMÜZ BASİT, "HAYAL EDİN, TASARLAYIN VE KENDİNİZ ÜRETİN." 

EVİNİZİN HER KÖŞESİNDE İHTİYACINIZ OLAN AKSESUAR, DEKOR YA DA KIRILAN BİR PLASTİK PARÇAYI TAMAMEN KENDİ HAYAL GÜCÜNÜZLE ÜRETEBİLMENİZİ SAĞLAYACAK GİRİŞ SEVİYESİ 3 BOYUTLU YAZICILARIMIZI BÜYÜK BİR HASSASİYETLE ÜRETMEKTEYİZ.

ENDÜSTRİYEL ALANDA DA TASARIM, PROTOTİP, MİMARİ MAKETLER GİBİ ÜRETİM FAALİETLERİNİZDE KULLANABİLECEĞİNİZ VE AYNI ZAMANDA İHTİYACINIZ OLAN TÜM MEKANİK PARÇALAR GİBİ ÜRETİMLERİNİZDE DIŞA BAĞIMLILIĞINIZ TAMAMEN BİTİRECEK OLAN PROFESYONEL 3 BOYUTLU YAZICILARIMIZI SİZLERİN KULLANIMIZA SUNMAKTAYIZ.

3 BOYUTLU YAZICI İMALATI DIŞINDA, DİLERSENİZ TÜM BU İMKANLARDAN YARARLANABİLMENİZ İÇİN 3 BOYUTLU BASKI HİZMETLERİ DE SUNMAKTAYIZ. SON DERECE YÜKSEK HASSASİYETLİ BASKI MAKİNELERİMİZ İLE ÇOK ÇEŞİTLİ HAM MADDE VE RENKLER İLE SİZLERE DİLEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİ SUNMAKTAYIZ. DİLERSENİZ DE HAZIR MODELLERİNİZ VEYA BİZİMLE BİRLİKTE TAMAMEN BAŞTAN TASARLAYACAĞINIZ MODELLERİ SİZLER İÇİN ÜRETMEKTEYİZ.

AYRICA YERLİ ÜRETİMDE ÖNDE GELEN FİRMALARDAN OLAN VE ALANINDA EN YÜKSEK HASSASİYETİ SUNAN FİLAMENT MARKASI ABG ENTERPRISE MARKASININDA SİZLERE EN HIZLI ŞEKİLDE ULAŞMASI İÇİN BAYİLİĞİNİ YAPMAKTA VE DİLEDİĞİNİZ ÇEŞİT VE RENKTE KULLANIMINIZA SUNMAKTAYIZ.

TÜM BUNLARIN DIŞINDA ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE SAHİP OLDUĞUNUZ NEREDEYSE TÜM YERLİ ÜRETİM VE İTHAL 3 BOYUTLU YAZICILAR İÇİN GEREKLİ YEDEK PARÇA TEDARİĞİ VE TEKNİK SERVİS, BAKIM VE ONARIM GİBİ HİZMETLERİ DE SUNMAKTAYIZ.

3 boyutlu yazıcı, ka3d cubix pro, 3d printer, 3d baskı , 3d baskı hizmeti, 3d printer yedek parça, 3d printer teknik servis, filament, ankara, makerbase, anakart, tmc, mks, bluer, creality
bottom of page